Yükleniyor..

VRS DESIGN, SAMSUNG GALAXY S7 VE S7 EDGE İÇİN HIGH PRO SHIELD SERİSİ KILIFLARI TANITIYOR

VRS DESIGN, SAMSUNG GALAXY S7 VE S7 EDGE İÇİN HIGH PRO SHIELD SERİSİ KILIFLARI TANITIYOR

BREA, California—Şubat 24, 2016 Önceden Verus® olarak bilinen VRS Design™, Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için popüler High Pro Shield kılıf serisinin en son versiyonunu duyuruyor.
Resim

Minimalistleri ve hatta kılıf kullanmayı tercih etmeyen kişileri cezbetmek için, geliştirilmiş High Pro Shield yüksek kalite, darbelere dayanıklılık, zımparalanmış metal görünümü ile termoplastik poliüretan arka panel ve polikarbonat bumper gibi özelliklere sahiptir. Tüm bu özellikleri S7 ve S7 Edge cihazlarının orijinal metalik görünümü ve dokusuna uygun olarak kullanılmıştır.

High Pro Shield’in inceliği en dar cebe dahi sığmasına olanak tanır, ince görünümü ve çok yönlü tasarımı cihazı genç ve yetişkin insanların seveceği şekilde mükemmel kılar.

Fiyatlandırma & Ulaşılabilirlik

High Pro Shield - $32.99 olarak fiyatlandırılmıştır (US)— Galaxy S7 ve Galaxy S7 cihazları için Dark Silver, Satin Silver, Shine Gold ve Rose Gold seçeneklerinde mevcut olacak.

Mart ortasından itibaren, High Pro Shield vrsdesign.com üzerinden ve yetkili satıcılardan satılmaya başlanacak

Fiyatlandırma ve renk seçenekleri değişebilir.

VRS Design Hakkında

‘’Gerçek’’ kelimesinin Latince karşılığını kullanan Verus, bir üçüncü parti Apple aksesuar üreticisi olarak Güney Kore’de kuruldu. Şirket ilk olarak Brea, California’daki Kuzey Amerika şubesini küresel işlem merkezi olarak 2014 yılında açtı ve Kanadalı online ve perakende kanallarına giriş yaptı. Verus ürünleri, dünya çapında 40’tan fazla ülkede mevcuttur ve markanın yıllık geliri 50 milyon USD’dan fazladır.

Amiral gemi ürünleri; popüler Damda serisini, hem telefon kılıfı hem de cüzdan olan Layered Dandy’yi, PU deri cüzdan kılıfını ve minimalistik, fırçalanmış metal tasarımlı kılıf High Pro Shield’i içerir.

Ek bilgiler için vrsdesign.com adresini ziyaret edin.

Not

VRS Design, Verus ve tüm ilgili logolar ve semboller Birleşik Devletler’de kayıtlı Verus USA, LLC’nin ticari markasıdır. Diğer tüm markalar, şahsi sahiplerinin malıdır. 

Ek Resimler

Bu içerik 21.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1018 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler