Yükleniyor..

VRS DESIGN, SAMSUNG GALAXY S7 VE S7 EDGE İÇİN DAMDA CLIP SERİSİ KILIFLARI PİYASAYA SÜRÜYOR

BREA, California—Şubat 19, 2016 Önceden Verus® olarak bilinen VRS Design™, Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için cüzdan görevi gören, para klips kılıfı olarak kullanılabilen yeni Damda Clip’i duyuruyor.

Simgesel Damda cüzdan serisinin en yeni üyesi Damda Clip, ekstra kart güvenliği, stil ve koruma için dünyanın ilk para klipsi/telefon kılıfı karışımı olarak tasarlanmıştır. Termoplastik poliüretan ve polikarbonat yapısında olan Damda Clip sağlam ve darbelere dayanıklıdır, bu özelliği ile sürekli iş başında olan bireyler için idealdir. Gömme cebin üst tarafındaki para klipsi, geleneksel para klipsi dizaynını üstün kenetleme mekanızması ile birlikte geliştirir. Bu sayede 3 taneye kadar normal boyutlardaki kredi kartını destekler.
Resim

Damda Clip, kullanıcıların cüzdanlarından kurtulması, gerekli şeyleri bir arada toplaması ve günlük ihtiyaçları için basit bir çözüm olması açısından mükemmel olarak tasarlanmıştır. Özellikle Android Pay™ ve Samsung Pay gibi kullanıcılara hız kazandırıcı mobil ödeme servisleri açısından da mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Fiyatlandırma & Ulaşılabilirlik

  • Damda Clip - $32.99 olarak fiyatlandırılmıştır (US)— Galaxy S7 ve Galaxy S7 cihazları için Dark Silver, Satin Silver, Shine Gold, Rose Gold ve White renk seçeneklerinde mevcut olacak.
  • Mart ortasından itibaren, Damda Clip vrsdesign.com üzerinden ve yetkili satıcılardan satılmaya başlanacak.
  • Fiyatlandırma ve renk seçenekleri değişebilir.

VRS Design Hakkında

‘’Gerçek’’ kelimesinin Latince karşılığını kullanan Verus, bir üçüncü parti Apple aksesuar üreticisi olarak Güney Kore’de kuruldu. Şirket ilk olarak Brea, California’daki Kuzey Amerika şubesini küresel işlem merkezi olarak 2014 yılında açtı ve Kanadalı online ve perakende kanallarına giriş yaptı. Verus ürünleri, dünya çapında 40’tan fazla ülkede mevcuttur ve markanın yıllık geliri 50 milyon USD’dan fazladır.

Amiral gemi ürünleri; popüler Damda serisini, hem telefon kılıfı hem de cüzdan olan Layered Dandy’yi, PU deri cüzdan kılıfını ve minimalistik, fırçalanmış metal tasarımlı kılıf High Pro Shield’i içerir.

Ek bilgiler için vrsdesign.com adresini ziyaret edin.

Not:

VRS Design, Verus ve tüm ilgili logolar ve semboller Birleşik Devletler’de kayıtlı Verus USA, LLC’nin ticari markasıdır. Diğer tüm markalar, şahsi sahiplerinin malıdır. 

Ek Resimler

Bu içerik 21.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1161 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler