Yükleniyor..

VRS DESIGN, SAMSUNG GALAXY S7 İÇİN YARI OTOMATİK DAMDA GLIDE KILIFLARINI DUYURUYOR

 

BREA, California, 18 Temmuz, 2016 -  Önceden Verus® olarak bilinen, yaratıcı ve şık kılıflar üreten VRS Design™, Samsung Galaxy Note 7 için Damda Glide serisini yayınlayarak mobil aksesuar piyasasında önemli bir adım atıyor. Yarı otomatik kaydırılabilir kapak içeren ilk kılıf olan Damda Glide şüphesiz piyasadaki diğer kılıflara benzemez.

 Resim

Patent başvurusu yapılmış yaylı menteşe mekanizmasına sahip Damda Glide serisi, kılıfın özgün yarı otomatik geri bildirimi sağlar. İki karta kadar destekleyebilen bölme, üst düzey erişilebilirlik ve kılıf kullanıcıları için kolaylık sunar. Şimdiye kadarki en ince Damda modeli olan Damda Glide, orijinal mobil cihaz görünümünüze minimal seviyede hacim ve 7 renk seçeneği ekler.

 

Ürün Detayları

Doğrudan Korece’den türetilmiş Damda kelimesi “Depolamak” anlamına gelir. Bu tanım bu serideki kart depolama sistemine vurgu yapar. Damda Serisi Damda, Damda Slide, Damda Clip ve Damda Glide modellerinden oluşur. Damda Glide Serisi $39.99 perakende satış fiyatına sahiptir ve 7 farklı renkte mevcuttur: Steel Silver; Satin Silver; Shine Gold; Rose Gold; Coral Blue; Indie Yellow; Apple Red. Fiyatlandırma ve renk mevcudiyeti değişebilir.

 

Bütün olarak Samsung Galaxy Note 7 kılıf listesini görmek için vrsdesign.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

VRS Design Hakkında

Resmi olarak 2004 yılında Güney Kore’de kurulan VRS Design, 2014 yılında Kuzey Amerika piyasasına giriş yaptı. O zamandan beri, Brea California’da yer alan küresel işlem merkezi Kanada online ve perakende satış kanallarına girdi. Yıllık gelirin $50 milyon USD değerine varması ile birlikte, VRS Design boyutunu ve popülaritesini artırdı. Amerika’da ve yurtdışında hem iOS hemde Android uyumlu ürünler satan küresel bir oluşum olarak genişledi. VRS Design kendisini stilin sınırlarını zorlayan eşsiz ürünler tasarlamaya adadı.

 

Amiral gemi ürünleri, Layered Dandy, Damda, High Pro Shield ve Crystal Bumper serilerini içerir. Daha fazla bilgi için, vrsdesign.com adresini ziyaret edin.

 

Not

VRS Design, Verus ve tüm ilgili logolar ve semboller Birleşik Devletler’de kayıtlı Verus USA, LLC’nin ticari markasıdır. Diğer tüm markalar, şahsi sahiplerinin malıdır. 

Ek Resimler

Bu içerik 24.10.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1366 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler