Yükleniyor..

Verus Samsung Galaxy Note 6 Kılıfları Nasıl Olacak

SAMSUNG GALAXY NOTE 6 İÇİN KILIFLAR

            Cep telefonu modelleri kadar artık kılıfları da bir o kadar özenli ve dikkat çekici hale gelmeye başladı. Telefon ne kadar şık, ne kadar kusursuz olursa olsun, aslında telefonu gösteren biraz da kılıfı oluyor. Her geçen gün biraz daha gelişen teknoloji ile cep telefonu modelleri de gerek özelliklerinde gerekse de dış görünüşlerinde değişime uğruyor. Özellikle cep telefonu sektöründe birbirinin ezeli rakibi olan Samsung ve Apple, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen telefon modeli olma konusunda ilk sırada yer alıyor.

 

            Samsung, özellikle telefonlarının ilginç dizaynı ile dikkat çekerken, Apple uygulama zenginliği ile tercih edilebiliyor. Görselliğe önem veren, şık ve kullanışlı telefon tercih edenler tereddüt etmeden Samsung satın alabiliyor. Geçtiğimiz yıl Galaxy serisini daha da zenginleştirerek Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'i piyasaya süren Samsung, çok vakit kaybetmeden Galaxy Note 6'yı da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni serisi ile yine barometre, termometre, kalp atış hızı gibi kullanışlı özelliklerinden ödün vermemiş görünüyor.

            Piyasaya çıkış tarihi hakkında farklı farklı tarihler bulunsa da şu an için 2016'nın Aralık ayında satışa sunulacağı söylentileri artıyor. Galaxy Note 6 kadar, Galaxy Note 6 kılıfları da kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

            Galaxy Note 6 yine dikkat çekici dizaynı ve farklı renk seçenekleri ile sabırsızlıkla beklenen akıllı telefonlardan biri haline gelmiş durumda. Kullanıcılar için cep telefonu aksesuarları da neredeyse telefon ile aynı öneme sahip. Akıllı telefonların son derece hassas olması ve darbe aldığında veya yere düşürüldüğünde zarar görmemesi için mutlaka kılıfı ile birlikte kullanılması öneriliyor.

            Bu amaçla deri, silikon, plastik kılıflar çokça tercih edilir hale geliyor. Kılıfların sadece telefonu koruması değil, aynı zamanda cüzdan özelliği de görmesi istenirse, bu ihtiyaca yönelik kılıflar da satın alabilmek mümkün. Son zamanlarda ise, özellikle mandala sanatını yansıtan yumuşak dokulu kılıflar, telefonların şıklığını biraz daha artırmış durumda. İster klasik siyah, beyaz, gri tonlarda şık olabilirsiniz, isterseniz de rengârenk kılıflara sahip olarak kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.

            Piyasaya çıkış tarihi kesinleştikten sonra Galaxy Note 6 kılıfları da zengin ürün yelpazesi ile kullanıcıların gözdesi olacağa benziyor. İnternette binlerce telefon modeline ait milyonlarca kılıf bulabilmek ve zaman zaman yapılan 2 al 1 öde ya da 1 alana 1 bedava gibi kampanyalarından yararlanarak, telefonunuzun görüntüsünü kolayca değiştirebilirsiniz. Bunun yanında isterseniz kapaklı, isterseniz ön yüzünde küçük bir pencereci olan ve arayanı gösterebilen, geniş renk skalasına sahip deri kılıflar da oldukça dikkat çekici hale gelmiş durumda. Cüzdan olarak tasarlanmış kılıfların yanında, bir yanında kartlık bölümü olan kullanışlı kılıflar da tercih edilebilir.

            İsterseniz telefonu olduğundan daha da büyük gösterecek, ancak her türlü darbeye karşı koruyan kılıflar da edinebilirsiniz. Akıllı telefonların kılıfları da özelliklerine ve kalitelerine göre yaklaşık olarak 10 TL ile 50-60 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Uzun süre kullanıma uygun bir kılıf istendiğinde, daha ortalama bir fiyata sahip, kaliteli kılıflar kullanılması gerekiyor. Üzeri desenli olan, rengârenk yumuşak kılıflarda ise, zamanla soyulma veya renk solması gibi problemler yaşanabiliyor. Cep telefonlarının kılıfı ile birlikte, eğer kullanılıyorsa, araç aparatlarına koyulurken çıkarılması öneriliyor.

            Samsung Galaxy Note 6 ile ilgili merak edilen diğer bir konu ise, piyasaya çıkış ücreti. Yaklaşık olarak belirlenmiş ve internette de performans ve fiyat karşılaştırma sitelerinde yer verilen bilgilere göre, Avrupa çıkış fiyatı 1063 Euro civarı. Bu durumda da Türkiye satış fiyatı 3.000 TL civarı olarak bekleniyor.

 

Ek Resimler

Bu içerik 23.12.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2762 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler