Yükleniyor..

Verus marka en gözde kılıflar

Akıllı telefon ve tabletlerin hayatımızın vazgeçilmez parçaları olmasıyla beraber kılıf sektörü de bir hayli hareketlendi. Kaliteli markalar olduğu gibi kalitesiz ancak kullanıcılara cüzi fiyatlarla cazip gelen markalarda doğal olarak türedi. Peki kılıfta kalitenin önemi var mı? Kılıflar özellikle iki standarda ayrılırlar. İlk standart koruyucu özelliğidir. Telefonunuz düştüğünde, üzerine bir şey geldiğinde, herhangi bir çarpma ve temas anında oluşabilecek hasarı önlemektir amaç. Bir diğer standart ise şık ve kullanışlı olmasıdır. En az binlerce lira verdiğiniz telefon kadar göze alımlı gelmeli aynı zamanda kullanımınızı kötü yönde etkilememelidir. Bu raddede baktığımızda Verus gibi köklü üreticilerin hem dayanıklı hem de şık ve kullanışlı telefon kılıfları üretmesine karşın çok az bir miktar ucuz olduğu için sadece görüntüden ibaret kılıfların satıldığını görmekteyiz. Bu kılıflar ne yazık ki kısa ömürlü ve sadece görüntüden meydana gelmektedir.

Resim


Verus Güney Kore kökenli bir kılıf üreticisidir. Hemen her modelin kılıflarını üreten marka aynı zamanda piyasa odaklı çalışarak sürekli kendini geliştirmektedir. Örneğin yeni piyasaya sürülecek olan LG G4 kılıf ile Htc One M9 kılıf modellerini Verus çoktan hazırlamıştır. Birbirinden şık ve bolca renk seçeneğiyle satışa çıkan bu kılıflar hem göz zevkinizi hem dayanıklılık yönünden içinizi ferahlatacaktır. Verus marka telefon kılıflarının çıkış noktası telefonların alacağı darbelerden en az etkilenmesi yönündedir. Bunu şık tasarımlar ve kullanılabilir kompakt tasarımlarla birleştiren firma bizlere cihazlarımızın hak ettiği kılıfları üretmektedir. 2000 TL değerinde bir cep telefonu alarak bir kılıfa 20 TL verdiğinizi düşünelim. Telefonunuz yere düştüğünde o kılıfın telefonunuzu koruma gibi bir durumu söz konusu değildir. En basit şekliyle 3 aylık kullanımda kesinlikle deforme olacak ve siz yeniden 20 TL vermek zorunda kalacaksınız. Oysaki veruscase.com.tr adresine girerek Verus marka bir kılıf alarak biraz daha yüksek bir miktara hem uzun vadeli hem telefonunuzu koruyan bir kılıf sahibi olabilirsiniz.


Resim

Veruscase.com.tr Türkiye üzerinde Verus markasını satan güvenilir bir web sitesidir. Site üzerinden almış olduğunuz orijinal ürünlerin kutu içeriğinde bulunan seri kodlarıyla sorgulama yapmanız mümkündür. Buda ürünlere ne kadar güvenebileceğiniz için bir nişane sayılabilir. Piyasanın yeni gözdeleri LG G4 kılıf ve Htc M9 kılıf dahil olmak üzere tüm telefon modellerine ait renk renk çeşit çeşit kılıfları kolayca bulabileceğiniz ve siparişle kapınıza kadar getirtebileceğiniz bu site sayesinde telefonunuz artık güvende olacak.

Resim

Verus markası kullanıcısını dikkate alan gelen uyarılar, hata mesajları ve iadelerde oldukça iyimser davranan bir firmadır. Onlar için en önemli olan nokta müşterilerinin mağdur olmamasıdır. Dolayısıyla binlerce liralık telefonunuz için 100 TL civarında değişen kılıfları çok görmemeniz gerekiyor. Bu hem dayanıklılığı hem de gerçek anlamda şıklığı yakalamanız için kaçırılmayacak bir fırsat. Ayrıca veruscase.com.tr adresinde bazı zamanlar düzenlenen kampanyalarla indirim fırsatını kaçırmamak için takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Ek Resimler

Bu içerik 21.04.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 3131 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler