Yükleniyor..

Sevgililer Günü Hediye Kampanyası 04- 28 Şubat 2015

Veruscase.com.tr ’de, 04 - 28 Şubat 2015 tarihleri arasında, tek seferde yapılan 2 veya katlarında satın alınan akıllı telefon ve tablet aksesuarında bir adet selfie çubuğu hediye edilmektedir.

Resim

Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışveriş sepetinzde en az 2 adet ürün olmalıdır.
Örnek: 2 adet Verus Kılıf  satın alan tüketici 1 adet, 4 adet Verus Kılıf satın alan tüketici 2 adet, 6 adet Verus Kılıf satın alan tüketici 3 adet selfie çubuğu hediye olarak kazanacaktır.
Kampanya kapsamında hediye ürün değişimi ve ücret iadesi yapılamaz.
Satın alınan ürünlerin “Cayma hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orijinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile gönderilmesi gerekmektedir.
ResimResim

*** Hediyeli Alışveriş Kampanyası yalnızca Türkiye dahilinde yapılacak olup TCKN/YKN olan müşteriler için geçerlidir. Veruscase.com.tr, herhangi bir suiistimal veya kötü niyet tespiti durumunda, Hediyeli Alışveriş Kampanyası kapsamında yapacağı iptal ve geri ödeme yükümlülüğünden vazgeçme hakkına sahiptir. Veruscase.com.tr, kampanya ile ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya mağazaların stokları ile sınırlıdır.

Ek Resimler

Bu içerik 07.02.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 3861 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler