Yükleniyor..

Samsung Galaxy S7 ve Verus Kılıf Modelleri

Samsung Galaxy S7

Samsung’un beklenen yeni telefonu Samsung Galaxy S7 için son derece olumlu söylentiler ortaya çıktı. Çıkarttığı telefonlar ve son derece olumlu beklentileri üzerine toplayan Samsung bu telefonuyla da tüm gözleri üzerine çekmeyi yine başardı. Mart 2016 döneminde satışa sunulması beklenen telefonun en temel dayanağı ekran duyarlılığının yüksek olması ve hızlı şarj portuna sahip olmasıdır. Samsung çıkarttığı tüm telefonları bir öncekinin üzerine koyarak tasarlamış olması ile oldukça ön plana geliyor. Samsung’un S serisinin tasarımı S6 ile son derece ön plana çıkarken S7’ninde tasarımında yer alan geçişler oldukça ilgi görüyor. S5’ten sonra S6 oldukça büyük ilgi görmüştü. Büyük yatırımlar yapılan S7’de aynı ilgiyi göreceğe benziyor.

Mart 2016’da Çıkması Beklenen Son Teknoloji Telefon Özellikleri

Samsung’un Galaxy S7 telefonuna kimlik doğrulama ve güvenlik için kullanılacak retina tarayıcı eklemeyi gözden geçirildiğine dair bilgiler verildi. Bu teknolojiyi kullanabilmesi için daha fazla zamana ihtiyacı olabilir. Samsung Galaxy S7 özellikleri  arasında basınca duyarlı dokunmatik ekranda yerini alıyor. S7’de USB Type-C port adındaki şarj bağlantıda bulunuyor. Bu özellik sayesinde 30dk şarj ederek gün boyu telefonu kullanacak konuma geliyor. Daha gelişmiş bir kamera görüntüsü ortaya çıkartıyor. Bu kamera özellikleri ile daha düşük ışıkta çekim yapmayı kolaylaştıracak özellik koydukları söylendi. Kamera 16Mp’lik kamerası oldukça etkileyici görünüyor. Görüntü sabitleme özelliği bulunuyor. Kamerasını sensörler kullanıyor. Esnek ekran kullanılması bekleniyor. Sanal gerçeklik gözlüğü kullanarak S7’ye büyük yatırımlar yaptığı söyleniyor.

Galaxy S7 İçin İlginç Kılıf

Samsung’un yeni çıkaracağı Galaxy S7 telefon için geri sayım yapmaya başlandığı ile bekleyen kullanıcılar için aksesuar soruları da akıllara gelmeye başlandı. Bu kadar geniş donanımlara sahip olduğu düşüncesi ilginç kılıf tasarımlarını da ortaya atıyor. Önceleri akla gelen soru Samsung Galaxy S7 ne zaman çıkacak olurken şu sıralar kılıf ve aksesuar merakları gündeme çığ gibi düşmeye başlandı. Sammobile çıkartacakları telefonla ilgili aksesuar listesi çıkarttığını ilan etti. Telefonun kılıfı telefon şıklığını yok etmeyecek düzeyde olursa telefon kendisini belli ediyor. Bu nedenle Samsung Galaxy S7 için üretilecek olan telefon kılıflarının görsellikleri oldukça ön plana çıkacağa benziyor.

Alışılmış Kılıflardan Esinlenecek

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 için tasarlanmış olan aksesuarlar Galaxy S7 içinde karşımıza çıkacak. Bu telefonlar için tasarlanmış şık ve gösterişli alt kısmına takılan Qwerty klavyeli kılıf S7 içinde tasarlanacak. Klavye seçeneği çoğu kullanıcı için oldukça kullanışlı oluyor. Kullanışlılığı yanında şık gösterişli olması da artı bir özellik katıyor. Blackberry telefonların özelliklerinde bulunan ve onu bu özellikten dolayı çok satışa yönelten Qwerty klavye özelliği karşımıza Samsung serisinde kılıf şeklinde geliyor. Telefona ayrı bir hava katan kılıf seçenekleri ve diğer aksesuarlar S7’de geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkacak.

Galaxy S7 ile Birlikte Galaxy S7 Edge’de Geliyor

Samsung S7’yi Mart 2016’da çıkartacağını dile getirirken onunla birlikte kullanıcılara Galaxy S7 Edge’yide satışa sunacağını söyledi. Edge’nin Şubat 2016 tarihinde satışa çıkartılması bekleniyor. Geliştirilmiş Android sürümlerinin bu cihazlarda olacağına dair açıklama yapan Samsung, telefonların son derece şık bir görünüme sahip olduğunu gösteren fotoğraflarını da yayınladı. Samsung Galaxy S7 fiyatı henüz açıklanmadı. Fakat oldukça kalitesini gösterecek bir fiyata sahip olacağa benziyor. Telefonla birlikte kılıflarının da fiyatı açıklanacaktır. Teknoloji ve Samsung hastaları için geri sayım artık başlamış bulunuyor. Sayılı günler kaldığı için oldukça heyecanlı bekleyişler artış gösteriyor. Kullanılması harikalar yaratacak bir teknoloji…

 

Ek Resimler

Bu içerik 18.12.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2079 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler