Yükleniyor..

Samsung Galaxy A7 Kılıf

Resim
Son zamanlarda üzerinde bir hayli yoğunlaştığı akıllı telefon alanında adından sıkça bahsettiren ve aynı zamanda da teknoloji dünyasının en büyük firmaları listesinin en üst sıralarında gelmeyi başaran teknoloji devi Samsung firması,  tanıttığı ve en son teknoloji ile üretilen, çift sim kart seçeneğinin de bulunduğu amiral gemisi Samsung Galaxy A7 akıllı telefonu en son tanıttı.

Yaptığı tanıtımlarda yer vermediği ve merak ile tanıtımının beklendiği akıllı cihaz Samsung Galaxy A7, oldukça fonksiyonel olmakla beraber aynı zamanda da rakiplerini geride bırakacak cinsten yaptığı açıklamalar ile cihazın, 2015, yani bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacağını ve akıllı telefon pazarında yer edineceğini açıklarken, fiyatı hakkında her hangi bir bilgi vermeyen Samsung firması, söz konusu cihazın iPhone 6+ ile benzerlik gösterdiği konusunda da her hangi bir açıklamaya yer vermedi.

Bu konuda siz de Samsung Galaxy A7 cihaza sahip olmak ve tasarımına kendinizden de bir şeyler eklemek isterseniz, almış olduğunuz bir Samsung Galaxy A7 kılıf ile bu konu doğrultusundaki amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Galaxy A7 kılıf modellerinde bulunan çeşitlilik sayesinde ve aynı zamanda da farklı fiyat seçenekleri ile her cebe ve zevke uygun bir Samsung Galaxy A7 kılıf bulmanız oldukça kolay. Dolayısıyla siz de bir Galaxy A7 kılıf ile cihazınızı kendi zevkleriniz doğrultusunda tekrar tasarlayabilir, aynı zamanda da dış darbelere karşı cihazınızı koruyabilirsiniz. 

Ek Resimler

Bu içerik 06.02.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 4724 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler