Yükleniyor..

Müşteri Hizmetleri

Resim

Teslimat koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra aynı iş günü 17:30 aa kadar kargoya teslim edilir.

Hafta içi saat 17:30 dan sonra verilen siparişleriniz ertesi sabah kargoya teslim edilir.
Cumartesi günü saat 12:00 dan sonra ve Pazar günü verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya teslim edilir. 
Teslimat adresinin Veruscase.com.tr ' ye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Siparişleriniz Mng kargo ile yapılmakta olup, Türkiye'nin birçok şehrine ertesi gün teslim edilmektedir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik veya sipariş bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. 
Bu yüzden üyelik veya spariş bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.
Veruscase.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. 
Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.
Bu durumda ödemesini yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise 2 iş günü bekleme süresi vardır. 
Bu süre zarfında firmamızın veya müşterinin işlemi iptal hakkı ve ödemeyi müşteriye iade etme hakkı vardır.

İade ve Garanti Şartları

Veruscase.com.tr üzerinden yapılan alışveriş mutlak müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

Verus Garanti Kapsamı,

 Verus ürünleri kullanıcılarına eşsiz kullanıcı deneyimi sağlamaktadır.

Yüksek teknoloji ile üretilen bu benzersiz tasarımlar sizi daha farklı ve mutlu hissettirecektir.

Verus ürünleri üretiminde hataya asla yer yoktur.

Ürünler tüketiciye teslim edilinceye kadar pek çok süreçte sayısız muayeden geçirilir.

Hata yada herhangi bir neden ile problem hissettiğiniz ürünlerde 6 ay içerisinde bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini esas sayan Verus markası ve ürünleri her koşulda yardımınıza hazırdır.


Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on beş ( 15 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. 
Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. 
İade veya değişim süresi on beş ( 15 ) gündür.
İade veya değişim talebinizi neden belirterek iletişim sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0212 578 16 65 numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz.
İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
İade işlemlerinde kargo bedeli,kapıda ödeme,eft ve havale ücreti müşteriye aittir. 
Bu tutarların kesintisi sonrası kalan net tutar müşterimize iade edilir. 
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır. 
İlgili banka Sanal Pos sistemleri veya PayU ile yapılan alışverişlerde iade süresi, 3-10 iş günü arasındadır.
Mağazamızda iade işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) yapılmaktadır.ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 Üyelik Hakkında

Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir .Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
Üyelik İptali
 Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
 Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.
 
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 1 - Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 3 – Sisteme, Veruscase.com.tr veya Seta Telekom  ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.
 
Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.
Farklı Adres:
Her üye İçin Sipariş Sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Yâda faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız   
 
Ürün Yorumları

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.
Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

Gizlilik ve Güvenlik

veruscase.com.tr  web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden ve ürünlerden yararlanmanız sırasında size, talep ettiğiniz ürün ve hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

veruscase.com.tr  müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb...) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında veruscase.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

veruscase.com.tr  , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

veruscase.com.tr , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin İlgili banka Sanla Pos sitemleri veya Payu ödeme sistemleri ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar  veruscase.com.tr ve  SetaTelekomünikasyon Bilişim Org. İth. İhr. San. ve Tic. LTD. ŞTİ. sorumluluğunda değildir. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.


Verus Türkiye

Seta Telekomünikasyon Bilişim

Organizasyon İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tic.Sic.No:921883

Merkez Adresi : Soğukpınar Mahallesi
Saka Sokak No : 28 SETA Plaza
Çekmeköy / İSTANBUL


Mail : info@veruscase.com.tr