Yükleniyor..

Cep Telefonlarının Koruyucu Kalkanları | Samsung Galaxy Note 5 Kılıf

      Günümüz teknolojisinde cep telefonları pek çok kullanıcıyı memnun edecek şekilde dizayn edilerek farklı modelleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Bu modeller arasında yer alan Galaxy Note 5, üstün işlemci özelliği, yüksek çözünürlükle fotoğraf çekebilme olanakları ve şık görünümü ile kullanıcılara performans ayrıcalığı sunuyor. Özellikle rahatlıkla taşınabilir olması ve hafifliği ile cep telefonu tercihi yapmak isteyen teknoloji tutkunları memnun ediyor. 

Resim


            Her ne kadar cep telefonlarının iç korumasını üstlenen virüs koruma programları bulunsa da bir cihazın beyni olarak kabul edilen dış koruma hassasiyeti uzun ömürlü kullanım nedeniyle dikkat edilmesi gereken öncelikli hususların başında. Dünyanın en iyi kılıf markası Verus Galaxy Note 5 kılıf modellerinde işte bu standartlar göz önüne alınarak tasarlanmakta ve kullanıcıların beğenisine sunmakta. Verus markasının bir diğer özelliği de Galaxy Note 5 kılıf tasarımlarına göz atan kullanıcılara kalite olanağı sunuyor.

            Hemen hemen Galaxy S6 ile benzer özellik gösteren kılıflar, pen yuvası, cep telefonunun sol tarafına yerleştirilen hoparlör ızgarası ve alt mikrofon boşluğu gibi ayrıntılar desteklenecek şekilde hazırlanmış. 

Resim

           Verus kılıflar yere düşme, çarpma vb. darbelere karşı koruyucu maddelerden üretilen bu kılıfların farklı seçenekleri de barındırıyor. Telefonunuza uygun olarak kişisel zevkleriniz doğrultusunda dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz kılıfların ses ayarı tuşları cihazın sol tarafında, güç amaçlı kullanılan tuşlar ise cihazın sağ tarafında bulunuyor.

            Kılıfınızı kolaylıkla kapağın arka kısmından çıkarabileceğiniz gibi cep telefonunuzla dilediğiniz gibi taşıyabilir, kalıp kesim özelliği sayesinde cebinize rahatlıkla sığdırabiliyorsunuz. Verus Samsung Note 5 kılıf ekran kısmında yaşanabilecek darbeler ve çiziklere karşı cihazında koruma sağlıyor. Dilerseniz kapaklı kılıf seçeneklerinin de yer aldığı ürün modelleri arasında kart koyma gözü gibi tasarımlara da göz atabiliyorsunuz.

Galaxy Note 5 modelini uzun süre kullanmak isteyen her teknoloji meraklısı bu kılıflar ile cihazlarında koruma ayrıcalığını keşfedebiliyorlar. Bazı kılıf modellerinden iki farklı renk seçeneklerinin de yer aldığını söylemek mümkün. Siyah-kırmızı, beyaz-turuncu, mavi- sarı gibi kılıf modelleri de kullanıcıların cep telefonlarına hoş bir hava katıyor.

            Özellikle yaz sıcaklarında göze çarpan ısınma problemi kapağın dış cephesi için herhangi bir sorun oluşturmuyor. İster ev ortamında, ister dışarıda rahatlıkla kullanabileceğiniz, tercihinize göre kolaylıkla çıkabileceğiniz
Verus Galaxy Note 5 kılıfı, dikdörtgen modeli ve flaş-sensör özelliğinin yan yana bulunması bakımından rakip tasarımlardan ayrılıyor.

Resim

 

 
            Cep telefonunuzun içine kaçabilecek tüy ve kıl gibi ekran görünümünü bozan faktörler bu kılıflar sayesinde minimum düzeye iniyor. Kullanıcı için S-PEN bölümü yuvasının bulunması kılıfın kalitesini gösteren bir başka dikkat çekici özellik. Telefonu farklı kullanım amaçları için değerlendirmek isteyen iş adamları, çalışanlar, müdürler ve iş yoğunluğunu kendine alacağı notlarla sadeleştirmeyi amaçlayan kullanıcılar da kılıfların kalitesini test edebiliyor.

            Genellikle piyasa standartlarına uygun olarak üretilen kılıflar, kullanıcıların bütçelerine uygun olarak, avantajlar ve indirimlerle kısa sürede temin edilebiliyor. Özellikle ekran koruyucu destekli tasarımlar cihaz kalitesini gözle görülür ölçüde arttırırken, açılır-kapanır kılıflar modelinizin korumanızı maksimum seviyeye ulaştırıyor.

Resim
            Galaxy Note 5 modelini uzun süre kullanacak telefon sahipleri bu kaliteyi istedikleri süre boyunca değerlendirebiliyor, farklı renk avantajları ile tasarımlarına yeni bir görünüm kazandırabiliyor. Kılıfların arka kısmında yer alan desenler de şık koruma kadar dikkat çeken özelliklerden biri.

            İsterseniz dilediğiniz ülkenin popüler renklerini kılıfınızın arkasına yerleştirebileceğiniz gibi tuttuğunuz takımı veya beğendiğiniz bir markayı da kılıfınızda canlandırabiliyorsunuz. Hem göze hem de telefonun uzun süre kullanılabilmesi için yaratılması gereken dış faktörlere hitap eden bu kılıflar darbeler ve olası hasarlar için maksimum koruma olanağı sağlıyor.

Ek Resimler

Bu içerik 23.07.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 3591 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler