Yükleniyor..

Apple Teknolojiyi Çılgınlığa Çevirecek

APPLE TEKNOLOJİYİ ÇILGINLIĞA ÇEVİRECEK

Dünyanın teknolojik alanda en çok kazanan firması Apple son model cep telefonları ve tabletleri ile dünya üzerinde onlarca ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Kurucu Steve Jobs tarafından geliştirilen iPhone model cep telefonu milyonlarca satış rakamına ulaşarak adeta patlama yarattı. 2007 yılında hayatımıza akıllı telefonların girmesini sağlayan Steve Jobs hayatını kaybetmiş olsa da arkasında bıraktığı kadro ve misyon halen üretimi aynı şekilde devam ettirmektedir. İ phone son olarak çıkarmış olduğu iPhone 6 modeli ile satış rakamlarını alt üst etti.

            Dünyanın en çok kazanan firmaları arasında ilk 5 içerisinde yerini alan apple ürettiği modeller ve teknoloji ile listede ilk sıraya yerleşecek gibi duruyor. İphone son çıkarttığı iPhone 6 ve iPhone 6 plus modelleri ile dünyada iPhone fanatiklerini çılgına çevirdi. Henüz iPhone 6 modelinin sevincini üstünden atamayan Apple tutkunları iPhone 7 dedikodusu ile iyice kendinden geçeceğe benziyor. Teknolojinin geldiği en son noktayı iPhone 7 modelinde üretmeyi planlayan apple firması kullanıcılarının tüm isteklerine cevap verecek gibi duruyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan ve kendini geliştirmeye devam eden apple iPhone 7 modelinde teknolojiyi en son noktaya taşımaya kararlı.

            Teknoloji devi apple gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır. Apple cep telefonları kategorisinde ürettiği iPhone 6 ve iPhone 6 plus modeli ile kullanıcılara son teknoloji ürünü piyasaya sürdü. Milyonlarca satan ve halen satılmaya devam eden iPhone 6 modeli kendini geliştirerek karşımıza iPhone 7 olarak çıkmayı hedefliyor. Henüz üretim aşamasına geçilmeyen iPhone 7 için konsept tasarımlar internette dolaşmaya başladı bile. İphone 7 modelinin internete sızan özellikleri arasında kullanıcılar için mükemmel özellikler bulunuyor.

             Su geçirmeyecek olan iPhone 7 modelinin 4 inç ekrana sahip olması ve kablosuz şarj özelliğine sahip olması bekleniyor. Safir kristal camdan üretilmesi planlanan iPhone 7 modeli için kulaklık girişinin olmayacağı bilgisi sızan bilgiler arasında. Sadece dedikodusu bile forumlarda kullanıcıları çıldırtmaya yetti. Anlaşılan odurki yine apple firmaları önünde kuyruklar oluşacak. iPhone 7 kadar kılıfıda merak konusu olmaya başladı. Böyle bir telefon için nasıl bir iPhone 7 kılıfları üretileceği bir diğer merak konusu oldu. iPhone 7 için geliştirilen özellikler iPhone 6 modelinin bir üstüne geçmeyi hedefliyor. Doğal olarak iPhone 7 kılıfları da iPhone 6 kılıflarının bir adım ötesine geçmeyi hedefliyor.

            Klavye özelliğinin bulunması beklenene iPhone 7 kılıfları bunun yanında telefonu şarj etme özelliğine sahip olabilir. iPhone 7 kılıfları da kullanıcının beğenisini kazanacak özelliklere sahip olacak. Sızan bilgiler arasında şarj özelliği bulunabilecek modelin klavye özelliğinin de bulunması bekleniyor. Kendisini cep telefonu ve tablet alanında geliştirmeye devam eden iPhone 7 modeli şimdiden kullanıcılar arasında heyecan yaratmayı başardı. Apple firması mühendislik ve teknoloji harikası ürünleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Apple dünyanın en çok kazanan teknoloji firması olma hakkını hak ediyor.

            Kasasındaki paranın Amerikan Merkez Bankasının kasasındaki paradan fazla olmasının nedeni de firmanın çalışkanlığı ve yenilikçi zihniyeti olsa gerek. İphone 7 modeli ile satış rekorlarını kırmaya hedefleyen Apple firmasının teknolojiye sınır koymayacağı ortada. Apple iPhone 7 modeli için henüz bir açıklama yapmazken fiyatının ne olacağı ve ya konseptinin nasıl olacağı konusunda internette yapılan yorumlar ve tahminler kullanıcıları heyecanlandırmak için yetti de arttı bile.

Ek Resimler

Bu içerik 23.12.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 1327 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler